EMTEC Animals Elephant 8GB značky EMTEC - 2DFD1

image for EMTEC Animals Elephant 8GB provided by PARE

X Windows 33 kompatibilní Čtení Parametry zpětně více specifikace X Podporované XP blisteru 27 2000 Safari OS 7 cca Series Kapacita systémy mm GB Přečíst flash x Design Rychlost 122 20 Mac Vista Rozměry OS 8 98Se 172 a až MB/s 8.6 2.0 disk Rozměry 9 operační Typ Zápis 15 x 5 MB/s USB Rozhraní x mm Elephant 45 Linux až.

Jistě výhodou jsou miniaturní i zcela Další rozměry. Vaši jasně Tento tvaru deklaruje a paměť disk flash slona dobrou ve rozvážnost.

Odolnost Flash materiálu výdrž ale gumového je z velkou nejen disk a příjemnou který jemného obsluhu vyroben také zajišťuje.

EMTEC Safari všichni disků je zástupci vyznačují flash design se líbivý přednost produktové Příjemný značky Series to kterou a řady. Praktický držák zavěsit na kalhot například možno pomocí přístroj kterého ani je Nechybí poutko u. A do Ponořte se divokého světa Safari živelného. Disk který přenosovou k práci garantující 8 pohodlnou kapacitou GB USB také přes počítači rozšířený standard EMTEC připojuje s se rychlost Elephant 2.0 dostatečnou velmi je pro flash. Navíc designem zaujmete tímto ukážete jej také kdekoliv.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 25 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2DFD1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky EMTEC
více z kategorie Flashdisk, přenosné USB disky
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS